HPI0630-220, 22uH
HPI0630-220, 22uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
12.93kr
5-9
8.07kr
10-19
6.51kr
20-49
5.67kr
50+
5.09kr
Antal i lager: 25
HPI0630-220, 22uH. Induktans: 22uH. Bostadsdimensioner: 6.7x7.3x2.8mm, 6.7x6.7x2.8mm. Driftstemperatur: -55...125°C. Driftström: 2.3A. Montering/installation: SMD. Mättnadsström: 2.5A. RoHS: ja. Tolerans: ±20%. Typ: elektrisk trådlindning. Yttre mått: 6.7x7.3x2.8mm. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
HPI0630-220
11 parametrar
Induktans
22uH
Bostadsdimensioner
6.7x7.3x2.8mm, 6.7x6.7x2.8mm
Driftstemperatur
-55...125°C
Driftström
2.3A
Mättnadsström
2.5A
RoHS
ja
Tolerans
±20%
Yttre mått
6.7x7.3x2.8mm