HPI0630-1R5, 1.5uH
HPI0630-1R5, 1.5uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
12.86kr
5-9
8.07kr
10-19
6.45kr
20-49
5.61kr
50+
5.03kr
Antal i lager: 3
HPI0630-1R5, 1.5uH. Induktans: 1.5uH. Bostadsdimensioner: 6.7x7.3x2.8mm, 6.7x6.7x2.8mm. Driftstemperatur: -55...125°C. Driftström: 9.2A. Montering/installation: SMD. Mättnadsström: 10.9A. Tolerans: ±20%. Typ: elektrisk trådlindning. Yttre mått: 6.7x7.3x2.8mm. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
HPI0630-1R5
10 parametrar
Induktans
1.5uH
Bostadsdimensioner
6.7x7.3x2.8mm, 6.7x6.7x2.8mm
Driftstemperatur
-55...125°C
Driftström
9.2A
Montering/installation
SMD
Mättnadsström
10.9A
Tolerans
±20%
Typ
elektrisk trådlindning
Yttre mått
6.7x7.3x2.8mm