HPI0630-1R0, 1uH
HPI0630-1R0, 1uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
13.29kr
5-9
8.29kr
10-19
6.69kr
20-49
5.85kr
50+
5.27kr
Antal i lager: 25
HPI0630-1R0, 1uH. Induktans: 1uH. Bostadsdimensioner: 6.7x7.3x2.8mm, 6.7x6.7x2.8mm. Driftstemperatur: -55...125°C. Driftström: 11.5A. Montering/installation: SMD. Mättnadsström: 12.5A. RoHS: ja. Tolerans: ±20%. Typ: elektrisk trådlindning. Yttre mått: 6.7x7.3x2.8mm. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
HPI0630-1R0
11 parametrar
Induktans
1uH
Bostadsdimensioner
6.7x7.3x2.8mm, 6.7x6.7x2.8mm
Driftstemperatur
-55...125°C
Driftström
11.5A
Montering/installation
SMD
Mättnadsström
12.5A
RoHS
ja
Tolerans
±20%
Typ
elektrisk trådlindning
Yttre mått
6.7x7.3x2.8mm