HPI0630-150, 15uH
HPI0630-150, 15uH
Kvantitet
Enhetspris
1-9
10.71kr
10-49
6.68kr
50-99
5.44kr
5.20kr
200+
5.04kr
Antal i lager: 25
HPI0630-150, 15uH. Induktans: 15uH. Bostadsdimensioner: 6.7x7.3x2.8mm, 6.7x6.7x2.8mm. Driftstemperatur: -55...125°C. Driftström: 2.7A. Montering/installation: SMD. Mättnadsström: 2.9A. RoHS: ja. Tolerans: ±20%. Typ: elektrisk trådlindning. Yttre mått: 6.7x7.3x2.8mm. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
HPI0630-150
11 parametrar
Induktans
15uH
Bostadsdimensioner
6.7x7.3x2.8mm, 6.7x6.7x2.8mm
Driftstemperatur
-55...125°C
Driftström
2.7A
Montering/installation
SMD
Mättnadsström
2.9A
RoHS
ja
Tolerans
±20%
Typ
elektrisk trådlindning
Yttre mått
6.7x7.3x2.8mm