HM-TRLR-D-868
HM-TRLR-D-868
Kvantitet
Enhetspris
1+
436.46kr
Antal i lager: 16
HM-TRLR-D-868. : n/a. Frekvens: 868MHz. Information: -. Känslighet DBM: -139dBm. Leverantör: 35mA. MSL: -. Serie: HM. Utgångseffekt MW/DBM: 5mW. Originalprodukt från tillverkaren: Hoperf. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
HM-TRLR-D-868
6 parametrar
Frekvens
868MHz
Känslighet DBM
-139dBm
Leverantör
35mA
Serie
HM
Utgångseffekt MW/DBM
5mW