HLG-600H-24A
HLG-600H-24A
Kvantitet
Enhetspris
1-2
3831.98kr
3-11
3745.59kr
12+
Antal i lager: 37
HLG-600H-24A. IP-betyg: IP65. Information: Interna potentiometer. Ingångsspänning: 90-305VAC. Power W eller VA: 600W. Serie: HLG-600H. Typ: LED-drivrutin. Utspänning: 24VDC. Utström: 25A. Originalprodukt från tillverkaren: Meanwell. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
HLG-600H-24A
9 parametrar
IP-betyg
IP65
Information
Interna potentiometer
Ingångsspänning
90-305VAC
Power W eller VA
600W
Serie
HLG-600H
Typ
LED-drivrutin
Utspänning
24VDC
Utström
25A