HLG-100H-24A
HLG-100H-24A
Kvantitet
Enhetspris
1-2
957.50kr
3-11
935.91kr
12+
Antal i lager: 43
HLG-100H-24A. IP-betyg: IP65. Information: Aktiv PFC. Ingångsspänning: 90-305VAC. Power W eller VA: 96W. Serie: HLG-100H. Typ: LED-drivrutin. Utspänning: 24VDC. Utström: 4A. Originalprodukt från tillverkaren: Meanwell. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
HLG-100H-24A
9 parametrar
IP-betyg
IP65
Information
Aktiv PFC
Ingångsspänning
90-305VAC
Power W eller VA
96W
Serie
HLG-100H
Typ
LED-drivrutin
Utspänning
24VDC
Utström
4A