HH-SRGB30F010-5050-12
HH-SRGB30F010-5050-12
Kvantitet
Enhetspris
1-4
95.21kr
5-9
79.93kr
10-19
20-49
50+
Antal i lager: 1
HH-SRGB30F010-5050-12. Antal lysdioder per meter: 30. Bredd: 10mm. Driftspänning: 12V. Egenskaper: utan skuggning. Färg: RGB. Hölje: 5050. Isoleringsklass: IP20. Ljuskällegenskaper: vit kret. Ljusstyrka (blå): 300lm/m. Ljusstyrka (grön): 300lm/m. Ljusstyrka (röd): 300lm/m. Maximal effekt per meter: 7.2W/m. Modtyp: LED -remsa. Montering/installation: SMD. RoHS: ja. Originalprodukt från tillverkaren: Wisva Optoelectronics. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
HH-SRGB30F010-5050-12
16 parametrar
Antal lysdioder per meter
30
Bredd
10mm
Driftspänning
12V
Egenskaper
utan skuggning
Färg
RGB
Hölje
Isoleringsklass
IP20
Ljuskällegenskaper
vit kret
Ljusstyrka (blå)
300lm/m
Ljusstyrka (grön)
300lm/m
Ljusstyrka (röd)
Maximal effekt per meter
7.2W/m