HH-S60F010-5630-12NW
HH-S60F010-5630-12NW
Kvantitet
Enhetspris
1-4
132.36kr
5-9
115.57kr
10-19
20-49
50+
Antal i lager: 1
HH-S60F010-5630-12NW. Antal kontakter: 2. Antal lysdioder per meter: 60. Bredd: 10mm. Color Rendering Index (CRI): 80. Driftspänning: 12V. Egenskaper: utan skuggning. Färg: naturvit. Färgtemperatur: 4000K. Hölje: 5630. Isoleringsklass: IP20. Ljuskällegenskaper: vit kret. Ljusstyrka: 1800lm/m. Maximal effekt per meter: 18W/m. Modtyp: LED -remsa. Montering/installation: SMD. RoHS: ja. Originalprodukt från tillverkaren: Wisva Optoelectronics. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
HH-S60F010-5630-12NW
17 parametrar
Antal kontakter
2
Antal lysdioder per meter
60
Bredd
10mm
Color Rendering Index (CRI)
80
Driftspänning
12V
Egenskaper
utan skuggning
Färg
naturvit
Färgtemperatur
4000K
Hölje
Isoleringsklass
IP20
Ljuskällegenskaper
vit kret
Ljusstyrka
1800lm/m
Maximal effekt per meter
18W/m