HDR-100-12N
HDR-100-12N
Kvantitet
Enhetspris
1-2
587.14kr
3-11
573.92kr
12+
Antal i lager: 19
HDR-100-12N. Information: -. Ingångsspänning VAC: 85-264VAC. Kraftbetyg: 90W. Serie: HDR. Typ: AC/DC. Utgångstyp: Enda. Utspänning DC: 12VDC. Utström: 7.5A. Vikt: 270g. Originalprodukt från tillverkaren: Meanwell. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
HDR-100-12N
9 parametrar
Ingångsspänning VAC
85-264VAC
Kraftbetyg
90W
Serie
HDR
Typ
AC/DC
Utgångstyp
Enda
Utspänning DC
12VDC
Utström
7.5A