G5RL-1A-E-HR-12DC, SPST-NO, 12VDC
Kvantitet
Enhetspris
1-9
66.54kr
10-49
57.27kr
50-99
100+
Antal i lager: 165
G5RL-1A-E-HR-12DC, SPST-NO, 12VDC. Elektrisk kontaktkonfiguration: SPST-NO. Spolespänning: 12VDC. Brytarström: 16A. Coil Power: 400mW. Dielektrisk styrka (mellan spole och kontakter): 6000VAC. Drift/släpptid: 15ms/5ms. Information: -. Kontaktmaterial: Ag alloy. Mått: 29x12.7x15.7mm. Omkoppling: 4000VA/384W. Omkopplingsspänning: 250VAC/24VDC. Serie: G5RL. Spolemotstånd: 360 Ohms. Typ: Effekt. Originalprodukt från tillverkaren: Omron. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
G5RL-1A-E-HR-12DC
14 parametrar
Elektrisk kontaktkonfiguration
SPST-NO
Spolespänning
12VDC
Brytarström
16A
Coil Power
400mW
Dielektrisk styrka (mellan spole och kontakter)
6000VAC
Drift/släpptid
15ms/5ms
Kontaktmaterial
Ag alloy
Mått
29x12.7x15.7mm
Omkoppling
4000VA/384W
Omkopplingsspänning
250VAC/24VDC
Serie
G5RL
Spolemotstånd
360 Ohms