FSP084-DHAN3-9NA0840718
FSP084-DHAN3-9NA0840718
Kvantitet
Enhetspris
1-1
966.87kr
2-7
924.39kr
8+
Antal i lager: 3
FSP084-DHAN3-9NA0840718. Driftstemperaturområde: 0°C...+70°C. Information: -. Ingångskontakt: IEC C14. Ingångsspänning: 90-264VAC. Power W eller VA: 84W. Serie: FSP084. Utgångskontakt: Deca MC101-50003. Utspänning: 12VDC. Utström: 7A. Originalprodukt från tillverkaren: Fsp. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
FSP084-DHAN3-9NA0840718
9 parametrar
Driftstemperaturområde
0°C...+70°C
Power W eller VA
84W
Serie
FSP084
Utgångskontakt
Deca MC101-50003
Utspänning
12VDC
Utström
7A