FSP040-DHAN3-9NA0406819
FSP040-DHAN3-9NA0406819
Kvantitet
Enhetspris
1-4
425.15kr
5-19
389.16kr
20+
Antal i lager: 3
FSP040-DHAN3-9NA0406819. Driftstemperaturområde: 0°C...+70°C. Information: -. Ingångskontakt: IEC C14. Ingångsspänning: 90-264VAC. Mått: 110x50x32mm. Power W eller VA: 40W. Serie: FSP040. Utgångskontakt: Deca MC101-50003. Utspänning: 12VDC. Utström: 3.33A. Originalprodukt från tillverkaren: Fsp. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
FSP040-DHAN3-9NA0406819
10 parametrar
Driftstemperaturområde
0°C...+70°C
90-264VAC
Mått
110x50x32mm
Power W eller VA
40W
Serie
FSP040
Utgångskontakt
Deca MC101-50003
Utspänning
12VDC
Utström
3.33A