FSP040-DHAN3-9NA0406805
FSP040-DHAN3-9NA0406805
Kvantitet
Enhetspris
1-4
430.75kr
5-19
395.44kr
20+
Antal i lager: 17
FSP040-DHAN3-9NA0406805. Driftstemperaturområde: 0°C...+70°C. Information: -. Ingångskontakt: IEC C14. Ingångsspänning: 90-264VAC. Mått: 110x50x32mm. Power W eller VA: 40W. Serie: FSP040. Utspänning: 12VDC. Utström: 3.33A. Originalprodukt från tillverkaren: Fsp. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
FSP040-DHAN3-9NA0406805
9 parametrar
Driftstemperaturområde
0°C...+70°C
Ingångskontakt
IEC C14
Ingångsspänning
90-264VAC
Mått
110x50x32mm
Power W eller VA
40W
Serie
FSP040
Utspänning
12VDC
Utström
3.33A