FOX60-D-OFFICE-12V
FOX60-D-OFFICE-12V
Kvantitet
Enhetspris
1-1
846.46kr
2-7
822.46kr
8+
Antal i lager: 108
FOX60-D-OFFICE-12V. Driftstemperaturområde: 0°C...+40°C. Information: Kontor. Ingångskontakt: IEC C8. Ingångsspänning: 100-240VAC. Power W eller VA: 60W. Utgångskontakt: -. Utspänning: 12VDC. Utström: 5A. Originalprodukt från tillverkaren: Friwo. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
FOX60-D-OFFICE-12V
8 parametrar
Driftstemperaturområde
0°C...+40°C
Information
Kontor
Ingångskontakt
IEC C8
Ingångsspänning
100-240VAC
Power W eller VA
60W
Utspänning
12VDC
Utström
5A