FIN63-P90
FIN63-P90
10-19
5.43kr
20-99
4.36kr
3.87kr
3.41kr
3.19kr
Antal i lager: 514
Minimum: 10
FIN63-P90. Flikens bredd: 6.3mm. Fliktjocklek: 0.8mm. Färg: -. Information: -. Isolering: utan isolering. Kön: manskontakt. Material: Mässing/nickel. Serie: -. Terminaltyp: Platt 90 °. Total längd: 16.2mm. Uppsägning: Löda. Originalprodukt från tillverkaren: Osterrath. Minsta kvantitet: 10. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
FIN63-P90
10 parametrar
Flikens bredd
6.3mm
Fliktjocklek
0.8mm
Material
Mässing/nickel
Terminaltyp
Platt 90 °
Total längd
16.2mm