FIN63-N45
FIN63-N45
10-19
5.43kr
20-99
4.06kr
3.60kr
3.30kr
2.97kr
Antal i lager: 12168
Minimum: 10
FIN63-N45. Flikens bredd: 6.3mm. Fliktjocklek: 0.8mm. Färg: -. Isolering: utan isolering. Kön: manskontakt. Material: mässing. Serie: -. Terminaltyp: Platt 45 °. Total längd: 19mm. Uppsägning: Skruva. Originalprodukt från tillverkaren: Various. Minsta kvantitet: 10. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
FIN63-N45
10 parametrar
Flikens bredd
6.3mm
Fliktjocklek
0.8mm
Material
mässing
Terminaltyp
Platt 45 °
Total längd
19mm