FIN48-P90
FIN48-P90
Kvantitet
Enhetspris
20-39
2.54kr
40-199
2.31kr
2.06kr
1.88kr
1.71kr
Antal i lager: 312
Minimum: 20
FIN48-P90. Flikens bredd: 4.8mm. Fliktjocklek: 0.8mm. Färg: -. Information: -. Isolering: utan isolering. Kön: manskontakt. Material: Brass/Ag. Serie: -. Terminaltyp: Platt 90 °. Total längd: 13.5mm. Uppsägning: Löda. Originalprodukt från tillverkaren: Osterrath. Minsta kvantitet: 20. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
FIN48-P90
10 parametrar
Flikens bredd
4.8mm
Fliktjocklek
0.8mm
Isolering
utan isolering
Kön
manskontakt
Material
Brass/Ag
Terminaltyp
Platt 90 °
Total längd
13.5mm