FIN48-N45
FIN48-N45
Kvantitet
Enhetspris
20-39
3.76kr
40-99
3.65kr
3.35kr
3.03kr
2.75kr
Antal i lager: 190
Minimum: 20
FIN48-N45. Flikens bredd: 4.8mm. Fliktjocklek: 0.8mm. Färg: -. Information: -. Isolering: utan isolering. Kön: manskontakt. Material: Mässing/Sn. Serie: -. Terminaltyp: Platt. Total längd: 17.5mm. Uppsägning: Skruva. Originalprodukt från tillverkaren: Various. Minsta kvantitet: 20. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
FIN48-N45
10 parametrar
Flikens bredd
4.8mm
Fliktjocklek
0.8mm
Isolering
utan isolering
Kön
manskontakt
Material
Mässing/Sn
Terminaltyp
Platt
Total längd
17.5mm