FIN28-P90
FIN28-P90
Kvantitet
Enhetspris
10-19
6.16kr
20-99
5.95kr
5.29kr
4.77kr
4.44kr
Antal i lager: 265
Minimum: 10
FIN28-P90. Flikens bredd: 2.8mm. Fliktjocklek: 0.5mm. Färg: -. Information: -. Isolering: utan isolering. Kön: manskontakt. Material: Mässing/Sn. Serie: -. Terminaltyp: Platt 90 °. Total längd: 12mm. Uppsägning: Löda. Originalprodukt från tillverkaren: Various. Minsta kvantitet: 10. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
FIN28-P90
10 parametrar
Flikens bredd
2.8mm
Fliktjocklek
0.5mm
Isolering
utan isolering
Kön
manskontakt
Material
Mässing/Sn
Terminaltyp
Platt 90 °
Total längd
12mm