ESDA6V1L
ESDA6V1L
Kvantitet
Enhetspris
20-39
2.44kr
40-199
2.08kr
1.84kr
1.69kr
1.59kr
Antal i lager: 720
Minimum: 20
ESDA6V1L. Hölje: SOT23. Information: -. Monteringstyp: SMD. Nedbrytningsspänning (min): 6.1V. Omvänd avståndsspänning: 3V. Spänning: 5V. Strukturera: enkelriktad. Toppeffektförlust: 300W. Originalprodukt från tillverkaren: Stmicroelectronics. Minsta kvantitet: 20. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
ESDA6V1L
9 parametrar
Hölje
SOT23
Monteringstyp
SMD
Nedbrytningsspänning (min)
6.1V
Omvänd avståndsspänning
3V
Spänning
5V
Strukturera
enkelriktad
Toppeffektförlust
300W