ER34615-EHR-2-3-6V-19AH
ER34615-EHR-2-3-6V-19AH
1-1
241.64kr
2-5
226.85kr
24+
Antal i lager: 72
ER34615-EHR-2-3-6V-19AH. Diameter: 32.9mm. Funktion: ICKE laddningsbart batteri. Konditioneringsenhet: 1. Konfiguration: R20 (D). Kontakter: 110 mm kabel med JST EHR-2-kontakt med 2,5 mm stigning. Längd: 61.5mm. Montering/installation: snabb fixning. Spec info: litium-tionylklorid (Li-SOCl2) batteri. Spänning: 3.6V. Typ: litiumbatteri, ej uppladdningsbart. Originalprodukt från tillverkaren: Eve Battery Co. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
ER34615-EHR-2-3-6V-19AH
11 parametrar
Diameter
32.9mm
Kontakter
110 mm kabel med JST EHR-2-kontakt med 2,5 mm stigning
Längd
61.5mm
Montering/installation
snabb fixning
Spänning
3.6V