ER34615-CNR-U-3-6V-19AH
ER34615-CNR-U-3-6V-19AH
1-1
222.07kr
2-5
207.78kr
24+
Antal i lager: 11
ER34615-CNR-U-3-6V-19AH. Diameter: 32.9mm. Funktion: ICKE laddningsbart batteri. Konditioneringsenhet: 1. Konfiguration: R20 (D). Kontakter: kabelanslutningsflikar. Längd: 61.5mm. Montering/installation: kabelmontering. Spec info: litium-tionylklorid (Li-SOCl2) batteri. Spänning: 3.6V. Typ: litiumbatteri, ej uppladdningsbart. Originalprodukt från tillverkaren: Eve Battery Co. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
ER34615-CNR-U-3-6V-19AH
11 parametrar
Diameter
32.9mm
Kontakter
kabelanslutningsflikar
Längd
61.5mm
Montering/installation
kabelmontering
Spänning
3.6V