ER34615-3-6V-19AH
ER34615-3-6V-19AH
Kvantitet
Enhetspris
1-1
214.93kr
2-5
200.36kr
6-11
12-23
24+
Antal i lager: 19
ER34615-3-6V-19AH. Diameter: 32.9mm. Funktion: ICKE laddningsbart batteri. Konditioneringsenhet: 1. Konfiguration: R20 (D). Kontakter: 133k Ohms. Längd: 61.5mm. Montering/installation: snabb fixning. Spec info: litium-tionylklorid (Li-SOCl2) batteri. Spänning: 3.6V. Typ: litiumbatteri, ej uppladdningsbart. Originalprodukt från tillverkaren: Eve Battery Co. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
ER34615-3-6V-19AH
11 parametrar
Diameter
32.9mm
Funktion
ICKE laddningsbart batteri
Konditioneringsenhet
1
Konfiguration
R20 (D)
Kontakter
133k Ohms
Längd
61.5mm
Montering/installation
snabb fixning
Spec info
litium-tionylklorid (Li-SOCl2) batteri
Spänning
3.6V