ER26500-S-STD-3-6V-8-5AH
ER26500-S-STD-3-6V-8-5AH
Kvantitet
Enhetspris
1-3
200.84kr
4-7
188.78kr
8-11
12-19
20+
Föråldrad produkt, kommer snart att tas bort från katalogen. Sista tillgängliga varorna
Antal i lager: 10
ER26500-S-STD-3-6V-8-5AH. Diameter: 26.5mm. Funktion: ICKE laddningsbart batteri. Konditioneringsenhet: 1. Konfiguration: C, LR14. Kontakter: R14 (C) batteristorlek. Längd: 49.5mm. Montering/installation: snabb fixning. Spec info: litium-tionylkloridbatteri (Li-SOCl2). Spänning: 3.6V. Typ: litiumbatteri, ej uppladdningsbart. Originalprodukt från tillverkaren: Eve Battery Co. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
ER26500-S-STD-3-6V-8-5AH
11 parametrar
Diameter
26.5mm
Funktion
ICKE laddningsbart batteri
Konditioneringsenhet
1
Konfiguration
C, LR14
Kontakter
R14 (C) batteristorlek
Längd
49.5mm
Montering/installation
snabb fixning
Spec info
litium-tionylkloridbatteri (Li-SOCl2)
Spänning
3.6V