ER14505P-EVE-CNA
ER14505P-EVE-CNA
1-1
83.35kr
2-4
77.07kr
5-9
10-19
20+
Antal i lager: 31
ER14505P-EVE-CNA. Batterikapacitet: 2400mAh. Diameter: 14.5mm. Konfiguration: storlek AA (R6). Kontakter: 40 mm anslutningar. Spec info: litium-tionylklorid (Li-SOCl2) batteri. Spänning: 3.6V. Typ: litiumbatteri, ej uppladdningsbart. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
ER14505P-EVE-CNA
7 parametrar
Batterikapacitet
2400mAh
Diameter
14.5mm
Konfiguration
storlek AA (R6)
Kontakter
40 mm anslutningar
Spänning
3.6V