ER14500-EVE-CNR
ER14500-EVE-CNR
1-1
83.35kr
2-4
77.07kr
5-9
10-19
20+
Antal i lager: 16
ER14500-EVE-CNR. Batterikapacitet: 2400mAh. Diameter: 14.5mm. Konfiguration: storlek AA (R6). Kontakter: U. Längd: 50.5mm. Spec info: litium-tionylklorid (Li-SOCl2) batteri. Spänning: 3.6V. Typ: litiumbatteri, ej uppladdningsbart. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
ER14500-EVE-CNR
8 parametrar
Batterikapacitet
2400mAh
Diameter
14.5mm
Konfiguration
storlek AA (R6)
Kontakter
U
Längd
50.5mm
Spänning
3.6V