ER14500-EVE
ER14500-EVE
Kvantitet
Enhetspris
1-1
214.93kr
2-5
200.36kr
6-11
12-23
24+
Antal i lager: 11
ER14500-EVE. Diameter: 14.5mm. Funktion: primärbatteri. Konditioneringsenhet: 1. Konfiguration: AA/R6-format. Kontakter: 133k Ohms. Längd: 50.5mm. Montering/installation: snabb fixning. Spec info: litium-tionylklorid (Li-SOCl2) batteri. Spänning: 3.6V. Typ: litiumbatteri, ej uppladdningsbart. Originalprodukt från tillverkaren: Eve Battery Co. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
ER14500-EVE
11 parametrar
Diameter
14.5mm
Funktion
primärbatteri
Konditioneringsenhet
1
Konfiguration
AA/R6-format
Kontakter
133k Ohms
Längd
50.5mm
Montering/installation
snabb fixning
Spec info
litium-tionylklorid (Li-SOCl2) batteri
Spänning
3.6V