DTPU100A10, 152uH
DTPU100A10, 152uH
Kvantitet
Enhetspris
1-2
147.46kr
3-5
133.60kr
6-11
12-19
20+
Antal i lager: 5
DTPU100A10, 152uH. Induktans: 152uH. Antal terminaler: 2. Artikelfamilj: toroidinduktion. Bredd: 21mm. Choke spole typ: ringa. Diameter: 50mm. Driftström: 10A. Hölje: DPU. Max kontinuerlig ström: 10A. Montering/installation: Genomgående hålmontering på kretskort. Mått: 50x21mm. RoHS: ja. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DTPU100A10
14 parametrar
Induktans
152uH
Antal terminaler
2
Artikelfamilj
toroidinduktion
Bredd
21mm
Choke spole typ
ringa
Diameter
50mm
Driftström
10A
Hölje
DPU
Max kontinuerlig ström
10A
Montering/installation
Genomgående hålmontering på kretskort
Mått
50x21mm