DTMSS16-0-01-15V, 10uH
DTMSS16-0-01-15V, 10uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
35.48kr
5-9
33.91kr
10-24
25-49
50+
Antal i lager: 10
DTMSS16-0-01-15V, 10uH. Induktans: 10uH. Konfiguration: vertikal montering. Max kontinuerlig ström: 15A. Montering/installation: Genomgående hålmontering på kretskort. Motstånd: 0.0043 Ohms. Mått: 22x11mm. Riktning av terminaler: radiella anslutningar. RoHS: ja. Tonhöjd: 9mm. Originalprodukt från tillverkaren: Div. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DTMSS16-0-01-15V
10 parametrar
Induktans
10uH
Konfiguration
vertikal montering
Max kontinuerlig ström
15A
Montering/installation
Genomgående hålmontering på kretskort
Motstånd
0.0043 Ohms
Mått
22x11mm
Riktning av terminaler
radiella anslutningar
RoHS
ja
Tonhöjd
9mm