DTMSS-40-0-1-20-V, 100uH
DTMSS-40-0-1-20-V, 100uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
209.71kr
5-9
192.05kr
10-19
20-49
50+
Antal i lager: 1
DTMSS-40-0-1-20-V, 100uH. Induktans: 100uH. Bredd: 21mm. Choke spole typ: ringa. Diameter: 47mm. Driftström: 20A. Hölje: DPU. Montering/installation: THT. RoHS: nej. Tillämpning av kvävningar: Strömförsörjning. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Feryster. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DTMSS-40-0-1-20-V
11 parametrar
Induktans
100uH
Bredd
21mm
Choke spole typ
ringa
Diameter
47mm
Driftström
20A