DR-05-10BU-D1BL10
DR-05-10BU-D1BL10
Kvantitet
Enhetspris
1-9
66.27kr
10-39
56.99kr
40-169
170+
Antal i lager: 2
DR-05-10BU-D1BL10. Högsta driftspänning: 350V. Information: -. Kabellängd: 10m. Kabeltyp: styv kabel. Ledarsektion/diameter: 0.5mm. Serie: DR. Vikt kg/km: -. Ytterdiameter: 1.0mm. Ytterfärg: blå. Yttre isoleringsmaterial: PVC. Originalprodukt från tillverkaren: Various. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DR-05-10BU-D1BL10
9 parametrar
Högsta driftspänning
350V
Kabellängd
10m
Kabeltyp
styv kabel
Ledarsektion/diameter
0.5mm
Serie
DR
Ytterdiameter
1.0mm