DPU330A3, 330uH
DPU330A3, 330uH
1-4
127.86kr
5-9
111.29kr
50+
Antal i lager: 5
DPU330A3, 330uH. Induktans: 330uH. Bredd: 14mm. Choke spole typ: ringa. Diameter: 30mm. Driftström: 3A. Hölje: DPU. Max kontinuerlig ström: 3. Montering/installation: THT. RoHS: ja. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Talema. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DPU330A3
11 parametrar
Induktans
330uH
Bredd
14mm
Diameter
30mm
Driftström
3A