DPU100A3, 100uH
DPU100A3, 100uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
57.93kr
5-9
44.21kr
10-19
20-49
50+
Antal i lager: 1
DPU100A3, 100uH. Induktans: 100uH. Bredd: 12mm. Choke spole typ: ringa. Diameter: 25mm. Driftström: 3A. Hölje: DPU. Max kontinuerlig ström: 3. Montering/installation: THT. RoHS: ja. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Talema. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DPU100A3
11 parametrar
Induktans
100uH
Bredd
12mm
Choke spole typ
ringa
Diameter
25mm
Driftström
3A