DPT330A3, 330uH
DPT330A3, 330uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
91.64kr
5-9
76.50kr
10-19
20-49
50+
Antal i lager: 2
DPT330A3, 330uH. Induktans: 330uH. Bredd: 9mm. Choke spole typ: ringa. Diameter: 16.5mm. Maximal ström: 3A. Montering/installation: THT. RoHS: ja. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DPT330A3
9 parametrar
Induktans
330uH
Bredd
9mm
Diameter
16.5mm
Maximal ström
3A