DPT220A3, 220uH
DPT220A3, 220uH
1-4
79.29kr
5-9
64.64kr
Antal i lager: 5
DPT220A3, 220uH. Induktans: 220uH. Bredd: 9mm. Choke spole typ: ringa. Diameter: 16mm. Maximal ström: 3A. Montering/installation: THT. RoHS: ja. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DPT220A3
9 parametrar
Induktans
220uH
Bredd
9mm
Diameter
16mm
Maximal ström
3A