DPT150A3, 150uH
DPT150A3, 150uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
55.29kr
5-9
41.64kr
10-19
20-49
50+
Antal i lager: 3
DPT150A3, 150uH. Induktans: 150uH. Bredd: 8.5mm. Choke spole typ: ringa. Diameter: 15.5mm. Hölje: DPT. Max kontinuerlig ström: 3. Maximal ström: 3A. Montering/installation: THT. RoHS: ja. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DPT150A3
11 parametrar
Induktans
150uH
Bredd
8.5mm
Choke spole typ
ringa
Diameter
15.5mm
Hölje
DPT
Max kontinuerlig ström
3
Maximal ström
3A