DPT100A6, 100uH
DPT100A6, 100uH
1-4
61.21kr
5-9
47.29kr
50+
Antal i lager: 3
DPT100A6, 100uH. Induktans: 100uH. Bredd: 9.5mm. Choke spole typ: ringa. Diameter: 16.5mm. Maximal ström: 6A. Montering/installation: THT. RoHS: ja. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DPT100A6
9 parametrar
Induktans
100uH
Bredd
9.5mm
Diameter
16.5mm
Maximal ström
6A