DPT100A5, 100uH
DPT100A5, 100uH
1-4
47.29kr
5-9
34.00kr
50+
Antal i lager: 10
DPT100A5, 100uH. Induktans: 100uH. Bredd: 9mm. Choke spole typ: ringa. Diameter: 16.5mm. Maximal ström: 5A. Montering/installation: THT. RoHS: ja. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DPT100A5
9 parametrar
Induktans
100uH
Bredd
9mm
Diameter
16.5mm
Maximal ström
5A