DPP480-24-1
DPP480-24-1
Kvantitet
Enhetspris
1+
4219.17kr
Antal i lager: 9
DPP480-24-1. Hölje: 116.1x175x125mm. Information: -. Ingångsspänning VAC: 115-230VAC. Kraftbetyg: 480W. Serie: DPP. Typ: AC/DC. Utgångstyp: Enda. Utspänning DC: 24VDC. Utström: 20A. Originalprodukt från tillverkaren: Tdk-lambda. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
DPP480-24-1
9 parametrar
Hölje
116.1x175x125mm
Ingångsspänning VAC
115-230VAC
Kraftbetyg
480W
Utspänning DC
24VDC
Utström
20A