DPP240-48-1
DPP240-48-1
Kvantitet
Enhetspris
1+
1592.57kr
Antal i lager: 9
DPP240-48-1. Information: -. Ingångsspänning VAC: 180-264VAC. Kraftbetyg: 240W. Serie: DPP. Typ: AC/DC. Utgångstyp: Enda. Utspänning DC: 48VDC. Utström: 5A. Originalprodukt från tillverkaren: Tdk-lambda. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
DPP240-48-1
8 parametrar
Ingångsspänning VAC
180-264VAC
Kraftbetyg
240W
Utspänning DC
48VDC
Utström
5A