DPP120-24-1
DPP120-24-1
Kvantitet
Enhetspris
1-4
2042.63kr
5-9
1812.91kr
10+
Antal i lager: 2
DPP120-24-1. Hölje: 116.6x63.5x125mm. Information: -. Ingångsspänning VAC: 186-264VAC. Kraftbetyg: 120W. Serie: DPP. Typ: AC/DC. Utgångstyp: Enda. Utspänning DC: 24VDC. Utström: 5A. Vikt: 920g. Originalprodukt från tillverkaren: Tdk-lambda. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
DPP120-24-1
10 parametrar
Hölje
116.6x63.5x125mm
Ingångsspänning VAC
186-264VAC
Kraftbetyg
120W
Utspänning DC
24VDC
Utström
5A