DPP100-24
DPP100-24
Kvantitet
Enhetspris
1-4
1917.63kr
5-9
1701.87kr
10+
Antal i lager: 20
DPP100-24. Information: -. Ingångsspänning VAC: 170-265VAC. Kraftbetyg: 100W. Serie: DPP. Typ: AC/DC. Utgångstyp: Enda. Utspänning DC: 24VDC. Utström: 4.2A. Vikt: 390g. Originalprodukt från tillverkaren: Tdk-lambda. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
DPP100-24
9 parametrar
Ingångsspänning VAC
170-265VAC
Kraftbetyg
100W
Serie
DPP
Typ
AC/DC
Utgångstyp
Enda
Utspänning DC
24VDC
Utström
4.2A