DPO-5-0-100, 100uH
DPO-5-0-100, 100uH
Kvantitet
Enhetspris
1-1
60.81kr
2-9
58.63kr
10-49
50-199
200+
Antal i lager: 204
DPO-5-0-100, 100uH. Induktans: 100uH. Avskärmning: Icke-skärmad. Betygsatt ström a: 5A. DC -motstånd max.ohms: 59m Ohms. Driftstemperatur: -40...+125°C. Information: n/a. Kärnmaterial: -. MSL: n/a. Monteringstyp: THT. Serie: DP. Storlek: D30x13mm. Testfrekvens 1: 10kHz. Tolerans: ±15%. Originalprodukt från tillverkaren: Talema. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
DPO-5-0-100
11 parametrar
Induktans
100uH
Betygsatt ström a
5A
DC -motstånd max.ohms
59m Ohms
Driftstemperatur
-40...+125°C
DP
Storlek
D30x13mm
Testfrekvens 1
10kHz
Tolerans
±15%