DPO-3-0-100, 100uH
DPO-3-0-100, 100uH
Kvantitet
Enhetspris
1-1
54.27kr
2-9
42.00kr
10-69
70-279
280+
Antal i lager: 168
DPO-3-0-100, 100uH. Induktans: 100uH. Avskärmning: Icke-skärmad. Betygsatt ström a: 3A. DC -motstånd max.ohms: 80m Ohms. Driftstemperatur: -40...+125°C. Information: n/a. Kärnmaterial: -. MSL: n/a. Monteringstyp: THT. Serie: DP. Testfrekvens 1: 10kHz. Tolerans: ±15%. Originalprodukt från tillverkaren: Talema. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
DPO-3-0-100
10 parametrar
Induktans
100uH
Avskärmning
Icke-skärmad
Betygsatt ström a
3A
DC -motstånd max.ohms
80m Ohms
Driftstemperatur
-40...+125°C
Monteringstyp
THT
Serie
DP
Testfrekvens 1
10kHz
Tolerans
±15%