DPO-1-0-1000, 1000uH
DPO-1-0-1000, 1000uH
Kvantitet
Enhetspris
1-1
62.99kr
2-9
60.81kr
10-69
70-209
210+
Antal i lager: 59
DPO-1-0-1000, 1000uH. Induktans: 1000uH. Avskärmning: Icke-skärmad. Betygsatt ström a: 1A. Driftstemperatur: -40...+125°C. Information: n/a. Kärnmaterial: -. MSL: n/a. Monteringstyp: THT. Serie: DP. Storlek: D26x13mm. Testfrekvens 1: 10kHz. Tolerans: ±15%. Originalprodukt från tillverkaren: Talema. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
DPO-1-0-1000
10 parametrar
Induktans
1000uH
Avskärmning
Icke-skärmad
Betygsatt ström a
1A
Driftstemperatur
-40...+125°C
Monteringstyp
THT
Serie
DP
Storlek
D26x13mm
Testfrekvens 1
10kHz
Tolerans
±15%