DLG-0504-6R8, 6.8uH
DLG-0504-6R8, 6.8uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
7.43kr
5-9
4.64kr
10-19
3.11kr
20-49
2.34kr
50+
1.84kr
Antal i lager: 50
DLG-0504-6R8, 6.8uH. Induktans: 6.8uH. Driftström: 1.6A. Hölje: 0504. Montering/installation: SMD. Motstånd: 0.06 Ohms. RoHS: ja. Tillämpning av kvävningar: DC/DC spänningsomvandlare. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DLG-0504-6R8
9 parametrar
Induktans
6.8uH
Driftström
1.6A
Hölje
Montering/installation
SMD
Motstånd
0.06 Ohms