DLG-0504-560, 56uH
DLG-0504-560, 56uH
Kvantitet
Enhetspris
1-9
4.64kr
10-99
4.46kr
100+
4.29kr
Antal i lager: 2
DLG-0504-560, 56uH. Induktans: 56uH. Driftström: 0.68A. Hölje: 0504. Montering/installation: SMD. Motstånd: 0.42 Ohms. RoHS: ja. Tillämpning av kvävningar: DC/DC spänningsomvandlare. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DLG-0504-560
9 parametrar
Induktans
56uH
Driftström
0.68A
Hölje
0504
Motstånd
0.42 Ohms