DLG-0504-470, 47uH
DLG-0504-470, 47uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
8.79kr
5-9
5.49kr
10-19
3.95kr
20-49
3.16kr
50+
2.64kr
Antal i lager: 3
DLG-0504-470, 47uH. Induktans: 47uH. Driftström: 0.72A. Hölje: 0504. Montering/installation: SMD. Motstånd: 0.37 Ohms. RoHS: ja. Tillämpning av kvävningar: DC/DC spänningsomvandlare. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DLG-0504-470
9 parametrar
Induktans
47uH
Driftström
0.72A
Hölje
Montering/installation
SMD
Motstånd
0.37 Ohms