DLG-0504-3R3, 3.3uH
DLG-0504-3R3, 3.3uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
8.07kr
5-9
5.03kr
10-19
3.50kr
20-49
2.71kr
50+
2.21kr
Slut i lager
Få ett meddelande via e-post när denna produkt finns i lager igen!
DLG-0504-3R3, 3.3uH. Induktans: 3.3uH. Driftström: 2A. Hölje: 0504. Montering/installation: SMD. Motstånd: 0.045 Ohms. RoHS: ja. Tillämpning av kvävningar: DC/DC spänningsomvandlare. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DLG-0504-3R3
9 parametrar
Induktans
3.3uH
Driftström
2A
Hölje
Montering/installation
SMD
Motstånd
0.045 Ohms